راهنما
بروز رسانی۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۸:۵۹

قوانین کلی رزرو اینترنتی بلیط هواپیما و قطار

1- کلیه ی عملیات خرید بلیط در این سایت مشمول قوانین جاری هواپیمایی کشوری ایران و تجارت الکترونیک می باشد و خریدار بدینوسیله اظهار می نماید که از کلیه قوانین و مقررات زیر آگاهی کامل دارد.

2- بلیط خریداری شده فقط به نام مسافر ثبت شده در سیستم تعلق دارد و غیر قابل انتقال به غیر می باشد و در صورت عدم تطابق نام مسافر با کارت شناسایی، مسافر پذیرش نخواهد شد. 

3- مسئولیت هرگونه مغایرت در صحت اطلاعات مسافر ( نام ، نام خانوادگی ، تاریخ تولد، رده سنی، جنسیت، شماره پاسپورت ، تاریخ انقضا و محل صدور ) بر عهده رزرو کننده بلیط خواهد بود.

4- مسافر نوزاد، کمتر از دوسال؛ مسافر خردسال، بین دو تا دوازده سال که صرفا مختص بلیط های سیستمی هواپیما و قطار است و مسافر بزرگسال، بیشتر از دوازده سال را شامل می باشد. لازم به توضیح است در صورت عدم دقت و اشتباه وارد نمودن رده سنی، مسافر پذیرش نخواهد شد.

5- هنگام سفر با همراه داشتن بلیط و کارت شناسایی به باجه پذیرش مسافر مراجعه فرمایید. 

6- تغییرات احتمالی از طریق سامانه پیام کوتاه اطلاع داده می شود لذا صحت شماره تلفن همراه و چک نمودن تلفن همراه بر عهده خریدار است. 

7- کاربران گرامی در صورت تغییر شماره موبایل و آدرس پست الکترونیک به منظور اصلاح آن در "محیط کاربری" منوی "پروفایل من" مراجعه فرمایید. 

8- بلیط ها صرفا از طریق این وب سایت قابل کنسلی و استرداد می باشند

پشتیبانی پیامکی 30001378704900
فارسی